Pokoje noclegowe Bytom

 

Szukasz miejsca, w którym mógłbyś się zatrzymać w mieście Bytom? Jesteś tu przejazdem, a może zainteresował Cię magiczny Śląsk i chciałbyś go pozwiedzać? Lepiej nie mogłeś trafić! Nasze pokoje noclegowe spełnią Twoje wszelkie oczekiwania! Poczujesz się niczym w najlepszej rezydencji!

Bytom mimo wielu atrakcji i bliskości innych dużych miast nie oferuje szerokiej ofert wysokiej jakości pokoi noclegowych. Dlatego nasze pokoje noclegowe cieszą się niezwykłą popularnością, co wynika z wysokiego poziomu zadowolenia klientów i chętnego polecania go innym. Możemy pochwalić się również wieloma stałymi klientami, którzy już wielokrotnie skorzystali z naszych usług. Oferowane przez nas pokoje noclegowe w Bytomiu to miejsca czyste, schludne, funkcjonalne i ekonomiczne. W każdym pomieszczeniu znajdują się łóżka, stół wraz z krzesłami, a także szafa z wieszakami. Na wyposażeniu części pokojów umieszczona jest także lodówka.

Charakterystyka pokojów noclegowych

 

Nasze pokoje przeznaczone są dla grup do 10 osób. Łącznie, w każdym obiekcie pomieści się 120 osób. Posiadamy obiekty w różnych dzielnicach Bytomia, co sprawia, że tylko od naszych gości zależy w której części miasta będą chcieli wynająć pokój noclegowy.

Oferujemy wynajęcie zarówno całych pokojów, jak również pojedynczego noclegu w jednym z naszych wieloosobowych pomieszczeń. Jest to rozwiązanie zdecydowanie bardziej ekonomiczne, a ponadto bezpieczne – ponieważ przy recepcji każdego obiektu znajdują się szafki zamykane na klucz, gdzie można zostawić swoje cenne przedmioty.

W każdym z naszych obiektów znajduje się sala audiowizualna z telewizją kablową. Na terenie budynków dostępna jest także sieć bezprzewodowa Wi-Fi, do której hasło otrzymuje każdy gość tuż po zameldowaniu. W każdym z naszych miejsc noclegowych znajduje się także telefon na kartę, dzięki któremu nawet bez komórki można skontaktować się ze znajomymi czy rodziną.

noclegi bytom

Informacje dodatkowe

 

Nasze noclegi są przyjazne zwierzętom. Co za tym idzie, każdy z naszych gości może zabrać ze sobą swojego pupila bez obaw, że zostanie wyproszony z obiektu. Niemniej jednak obowiązuje cisza nocna, więc po godzinie 22.00 uprasza się o pilnowanie, by zwierzęta były cicho.

Przy każdym z naszych obiektów noclegowych można bezpiecznie i bezpłatnie zaparkować samochód. Dodatkowo, w okolicach każdego z naszych obiektów znajdują się osiedlowe puby i restauracje, gdzie można tanio oraz dobrze zjeść, a także miło spędzić wieczór.

Recepcja w naszych miejscach noclegowych jest czynna całodobowo, więc o którejkolwiek godzinie pojawią się goście, nie muszą czekać, aby móc się zameldować w pokoju. Zamówienie pokoju noclegowego może odbywać się poprzez e-mail bądź telefon. Przyjmujemy rezerwacje z dnia na dzień.

Jeżeli szukasz niedrogiego i komfortowego pokoju na terenie miasta Bytom, zgłoś się do nas! Gwarantujemy zadowolenie z pobytu zarówno w mieście, jak i naszym obiekcie. Recepcjoniści już czekają na Twój telefon!